Biuro prasowe

WĘC PRTalk’N’Roll – Robert Korzeniowski inspirował młodych programistów w Krakowie

Talk’N’Roll – Robert Korzeniowski inspirował młodych programistów w Krakowie

We wtorek, 26 września, w muzeum Manggha gościła konferencja Talk’N’Roll. To wyjątkowe wydarzenie stworzyło przestrzeń do współpracy dla pasjonatów nowych technologii i przedstawicieli wielu innych dziedzin. Prelegentami byli eksperci zajmujący się ekologią, informatyką czy psychologią, a gościem specjalnym konferencji był Robert Korzeniowski, wielokrotny mistrz olimpijski i jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców.


Wielofunkcyjne zapory sieciowe podbijają rynek

Wielofunkcyjne zapory sieciowe podbijają rynek

Użytkownicy coraz częściej doceniają możliwości, jakie dają im kompleksowe rozwiązania zabezpieczające. Zgodnie z danymi przedstawionymi przez International Data Corporation (IDC) rynek Unified Threat Management (UTM), czyli wielofunkcyjnych zapór sieciowych, w ciągu ostatnich pięciu lat powiększył się niemal trzykrotnie.


Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!

Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!

Dzielenie się wartościowymi pomysłami, poszerzanie własnych horyzontów i wzajemne inspirowanie się – to główne założenia konferencji Talk’N’Roll, która odbędzie się w Krakowie 26 września. Jest to już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez pracowników firmy Sabre. Do tej pory spotykali się oni we własnym gronie, zapraszając prelegentów z kraju i ze świata. W tym roku postanowili zaprosić na Talk’N’Roll wszystkich chętnych – udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest jedynie rejestracja.


Fortinet FortiGate-30E – system UTM zamiast routera

Fortinet FortiGate-30E – system UTM zamiast routera

Tradycyjne routery dają możliwość stworzenia lokalnej sieci i podłączenia jej do Internetu. Nie oferują jednak rozbudowanych zabezpieczeń, a wręcz nawet same stają się celami ataków. Ich alternatywą są systemy UTM (Unified Threat Management), czyli wielofunkcyjne zapory sieciowe. Podstawowe urządzenia tego typu, jak FortiGate-30E od Fortinet, funkcjonalnością i ceną dostosowane są do potrzeb i możliwości małych firm.


Veracomp wybrał partnera do współpracy PR

Veracomp wybrał partnera do współpracy PR

Veracomp, lider dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distribution) w zakresie rozwiązań teleinformatycznych, wybrał firmę do obsługi PR. Jest nią WĘC Public Relations, agencja specjalizująca się w działaniach dla firm z sektora IT.