Biuro prasowe

CK MEDIATOR


Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee oraz UMI oficjalnie w Polsce

Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee oraz UMI oficjalnie w Polsce

Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee oraz UMI to pięć brandów, oferujących smartfony o bardzo dobrej jakości. Wszystkie te marki, począwszy od marca bieżącego roku, posiadają w Polsce autoryzowanego dystrybutora – firmę CK MEDIATOR z Warszawy. Wiąże się to z szeroką dostępnością i niesie za sobą polską gwarancję oraz jej realizację na terenie kraju.

CK MEDIATOR to spółka, która w przyszłym roku będzie świętować 20-lecie działalności. Od początku istnienia zajmuje się hurtową sprzedażą produktów IT. Począwszy od bieżącego roku, sukcesywnie rozszerza ofertę i kompetencje w zakresie urządzeń mobilnych, oferowanych przez uznane, chińskie marki.

– Do współpracy udało nam się namówić bardzo ciekawe i perspektywiczne brandy. Każdy z nich oferuje swój unikalny pomysł na smartfon - wszystko za korzystną cenę. – komentuje Dariusz Grabowski, prezes firmy CK MEDIATOR.

Aktualnie firma posiada już pięć umów dystrybucyjnych z markami Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee oraz UMI. Lada moment zaoferuje polskim klientom najlepsze smartfony w najbardziej korzystnych cenach. Polski klient będzie mógł oficjalnie kupić topowy model smartfonu za ledwie ułamek kwoty, jaką musiałby zapłacić za konkurencyjnego flagowca znanej marki.

Już na początku kwietnia w sprzedaży pojawi się premierowy Bluboo Picasso, którego sugerowana cena detaliczna to jedynie 399 PLN brutto. W tej cenie zawiera się 5-calowy ekran, osadzony w minimalistycznej obudowie z metalową ramką i charakterystycznymi pleckami o diamentowej teksturze. Model ten będzie dostępny aż w siedmiu wersjach kolorystycznych, które będą korespondować z dostępnymi tapetami.

bluboo_picasso_yellow

Nieco wyższa półka to Umi Touch, który także trafi do sklepów na początku przyszłego miesiąca. Za 799 PLN brutto będzie można wyposażyć się w smartfon z czytnikiem linii papilarnych, baterią o pojemności 4000 mAh, która powinna pozwolić na pozostanie w trybie czuwania nawet przez 15 dni, 3 GB pamięci RAM oraz Androida 6.0 w pakiecie. A wszystko to opakowane w jednolitej, metalowej obudowie.

umi_touch_side

Oprócz urządzeń z autoryzowanej dystrybucji, CK MEDIATOR zaoferuje także inne znane marki. Do sprzedaży trafiły już niespotykane wcześniej w Polsce wersje smartfonów marki Xiaomi z certyfikatem CE oraz specyfikacją dedykowaną na rynek europejski. Do oferty sukcesywnie trafiać będą także pozostałe produkty z portfolio ww. marek, takie jak chociażby inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale, opaska Mi Band 1S czy pikoprojektor Doogee Smart Cube P1.

Wszystkie produkty dystrybuowane przez CK MEDIATOR będą objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Będzie można je kupić na terenie całego kraju, w popularnych sklepach i sieciach – zarówno online, jak i stacjonarnie. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, firma przygotowała specjalne hologramy, które znajdą się na pudełkach.

O firmie CK MEDIATOR

Spółka CK MEDIATOR powstała w 1997 roku. Od początku działalności jej głównym profilem była hurtowa sprzedaż towarów IT, m.in laptopów marki Toshiba, ASUS, Lenovo, Dell, HP i Acer. Szerokie kontakty wśród producentów elektroniki, w 2016 roku zaowocowały rozszerzeniem oferty o najwyższej jakości smartfony chińskich marek, takich jak m.in.: Xiaomi, Doogee, HOMTOM, Bluboo, Ulefone czy UMI. Jednym z bieżących, kluczowych dla firmy celów jest sukcesywne wprowadzanie do oferty dystrybucyjnej kolejnych brandów i budowanie kompetencji najbardziej profesjonalnego importera tego typu urządzeń w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ckmediator.pl


Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (300 DPI)

umi_touch_side umi_touch_front ck_mediator_logo bluboo_picasso_yellow bluboo_picasso_colors double exposure of businessman hand working with smart phone wit


Kontakt dla mediów

Tomasz Węc

Tomasz Węc

  • tomasz@wec24.pl
  • Skype:tomasz.wec
  • Telefon komórkowy:667 954 282