Biuro prasowe

ART


ART AB-20R – telewizor na ramieniu

ART AB-20R – telewizor na ramieniu

Zgodny ze standardem VESA, narożny uchwyt ART AR-20B umożliwi przymocowanie do ściany telewizora o masie do 45 kg i przekątnej do 50 cali. Ruchome ramię pozwoli natomiast na montaż nawet w rogu ściany i wychylenie ekranu o 90 stopni.

Uchwyt ART AR-20B oferuje możliwość powieszenia na ścianie telewizorów o przekątnej od 32 do 50 cali. Konstrukcja jest zgodna ze standardem VESA 400x400, który ujednolica sposób rozmieszczenia śrub montażowych. Dzięki temu, uchwyt jest kompatybilny z telewizorami wszystkich producentów.

ART AR-20B pozwala na swobodne manewrowanie telewizorem. Dzięki ruchomemu ramieniu, ekran można umieścić w odległości od 72 do 622 mm od ściany. Uchwyt można też na odchylić o 12 stopni w pionie oraz nawet o 90 stopni w poziomie, co pozwala m.in. na swobodny montaż w rogu pomieszczenia.

By przytwierdzić uchwyt do ściany wystarczą 4 śruby. Istnieje jednak możliwość zainstalowania uchwytu na 6 śrubach, w przypadku, gdyby wymagały tego warunki techniczne (np. niewystarczająco mocna ściana). Model ten wyposażony jest także w blokadę, która chroni telewizor przed zsunięciem. Maksymalny ciężar montowanego urządzenia może sięgać aż 45 kilogramów.

Uchwyt ART AR-20B można kupić w sklepach na terenie całej Polski. Sugerowana cena detaliczna wynosi 289 zł brutto. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

W ofercie firmy ART można znaleźć uchwyty również na mniejsze (np. AR-61XL) i większe (np. AR-24) telewizory. Wszystkie produkty można zobaczyć na stronie internetowej www.art-multimedia.pl.

O marce ART

ART to dynamicznie rozwijająca się marka, która oferuje szeroki asortyment produktów akcesoryjnych IT, RTV, oświetleniowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Na polskim rynku istnieje od ponad 10 lat. Generalnym dystrybutorem marki ART w Polsce jest firma Multioffice Sp. z o.o., z Krakowa.

Więcej informacji na temat marki ART i jej oferty produktowej można znaleźć pod adresem: www.art-multimedia.pl


Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (300 DPI)

art_ar-20b_mezczyzna art_ar-20b_dziecko


Kontakt dla mediów

Tomasz Węc

Tomasz Węc

  • tomasz@wec24.pl
  • Skype:tomasz.wec
  • Telefon komórkowy:667 954 282